Toptan Satış Bayiliği

Günlük yaşantımızda, oldukça önemli olan kıyafetin yeri, dinimiz çerçevesinde belirli ölçüler ile sıralanmıştır. Bu kapsamda sunduğumuz tesettür elbise modelleri, ihtiyaçlarınıza özgü çözümler sunmak adına en güvenli şekilde satışa sunuluyor, muhafazakâr bayanların aradığı en geçerli çözümleri organize ediyor. Pek çok marka ve ürün seçeneği ile hizmet veren firmamız, belirli ölçüler ile sağladığı bu hizmetleri, daha rahat bir çalışma kapsamı çerçevesinde sunduğu için, istekleriniz çerçevesinde de etkileyici bir çalışma organize edilmiş oluyor. Yenilikler adına daha fazla zaman kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz.Tesettür elbise tasarımları, genel anlamdan bakacak olursak, kültürel ve ahlaki değerlerimiz çerçevesinde üretilen ve bu kapsamda sunulan özel kıyafetler olarak çıkar karşımıza. Lakin sektörde son dönemde bu giyim modellerinin önünün açılması ve engellerin kalkması ile pek çok büyük marka, kendine has tarzı ile daha çok kar marjlı hareket ederek, kültürel değerleri yok saymakta. Bu yüzden bu konuda rahatsızlık duyan firmamız, İslami usuller çerçevesinde gerekli olan tüm çalışma seçeneklerini organize ediyor diyebiliriz. Aradığınız model ve ürün nasıl olursa olsun, dini kurallar çerçevesinde satışa sunduğumuz için gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

Tesettür giyimde en çok satılan ürünleri sizde depo-stok, eleman vs maaliyeti olmadan komisyonlu satış olarak satmak istermisiniz ?

Temel olarak komisyoneri olarak çalıştığınız firmanın ürünlerini depolamadan, firmadan gerekli bilgileri alarak ürün satmak ve satılan ürün başına komisyon almaktır. 

 Komisyonlu Satış Nasıl Yapılır?

Tesettür Giyim de her modaya uygun ürün yelpazesi ile  öne çıkan ürünleri üreten ve aktif olarak satışını gerçekleştiren üretici firmayız.

Ürünlerin üretiminden çekimine kadar tüm aşamalar tarafımızca tamamlanmaktadır. Aktif olarak depomuzda tutulmaktadır.

komisyonlu satış karmaşık olmayan, bilgi kirliliği olmayan, ve bilgi almak için saatlerce beklemenize gerek kalmayan bir sistemle işler.

Ürün fotoğrafları bilgileri ve komisyon oranları tarafınıza gönderilir ve sizin siparişi almanız beklenir.

Siz siparişi aldıktan sonra size ait olan panel üzerinden girersiniz.

Sizin adınıza fatura düzenlenip kargoya teslim edilir.

Kargo takip numarası sisteminizde görünmektedir ve tüm süreci kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Her ayın 10'unda da girmiş olduğunuz siparişlerin komisyonu otomatik olarak sistem tarafından hesaplanır ve tarafınıza komisyon hakedişiniz gönderilir. 

tesettur xml,tesetturgiyim xml,tesettur tunik xml,tesettür xml,tesettur abiye,tesettür toptan,tesettür giyim xml,tesettür satan siteleri,tesettur firmalari,

toptan tesettur xml,toptan tesettür giyim,toptan tesettur xml,tesettür elbise,tesettür abiye,tesettur toptan,