Komisyonlu Satış

Komisyonlu Satış

Komisyonlu Satış Nedir?

Temel olarak komisyoneri olarak çalıştığınız firmanın ürünlerini depolamadan, firmadan gerekli bilgileri alarak ürün satmak ve satılan ürün başına komisyon almaktır. 

Komisyonlu Satış Nasıl Yapılır?

Her modaya uygun ürün yelpazesi ile tesettür giyimde öne çıkan ürünleri üreten ve aktif olarak satışını gerçekleştiren üretici firmadır. Ürünlerin üretiminden çekimine kadar tüm aşamalar tarafımızca tamamlanmaktadır. Aktif olarak depomuzda tutulmaktadır.

komisyonlu satış karmaşık olmayan, bilgi kirliliği olmayan, ve bilgi almak için saatlerce beklemenize gerek kalmayan bir sistemle işler.

Ürün fotoğrafları bilgileri ve komisyon oranları tarafınıza gönderilir ve sizin siparişi almanız beklenir. Siz siparişi aldıktan sonra size ait olan panel üzerinden girersiniz. Sizin adınıza fatura düzenlenip kargoya teslim edilir. Kargo takip numarası sisteminizde görünmektedir ve tüm süreci kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Her ayın 10'unda da girmiş olduğunuz siparişlerin komisyonu otomatik olarak sistem tarafından hesaplanır ve tarafınıza komisyon hakedişiniz gönderilir.

Ne Kadar Komisyon Vermektedir?

Komisyon oranı ve detaylı bilgi başvuru sırasında verilecektir.

Merter Toptan giyim sektöründe yatırım için, en önemli konulardan biri de toptan ve kaliteli giyim ürünleri bulmaktır.
Bu sorunu aşabilmek için, Türkiye’deki önemli İstanbul giyim firmalarına ulaşmanız gerekiyor.Girişimciler için çok avantajlı ve fırsatlar barındıran Toptan Giyim Sektörü.
Toptan Giyim Sektöründe Daha önce bu işi yapmayan bile bu sektöre kısa sürede satış yapabilir.Yapacağınız En büyük hata ise toptan ürün alımları konusunda kalitesiz seçimler yapması.
Merter’deki önemli toptan erkek, bayan ve iç giyim firmalarına yönelik bilgi talepleri geliyor.
Türkiye’nin en iyi erkek giyim toptancılığı yapan firmaları listeledik.
Bu firmalara ulaşarak, aradığınız ürün gamına yönelik birçok farklı giyim ürünü bulabilirsiniz.